Algemeen programma

Algemeen programma

Hieronder vind je het algemene programma voor onze club.
Voor het programma per team kijk je bij de pagina van jouw team.

 


vr 27 jan 2023

19:15
Helsdingen
Brederodes 3
BZVV 1
 

wo 01 feb 2023

19:15
Stinzenhal
BZVV 4
Exstudiantes Utrecht 8
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 3
Kosterman 13
 
21:00
Bilt, Sporthal, de
Patria 2
BZVV 6
 
21:05
Stinzenhal
BZVV 7
Wasmeer 1
 
21:05
Weide Wereld
EDO (U) 4
BZVV 1
 

wo 08 feb 2023

19:15
Stinzenhal
BZVV 6
BZVV 5
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 1
Hercules 4
 
21:00
Nieuw Welgelegen
Zwaluwen Utrecht '11 10
BZVV 4
 
21:05
Weide Wereld
Voorwaarts 9
BZVV 7
 

vr 10 feb 2023

19:15
Helsdingen
Jogadores CF 2
BZVV 2
 
20:00
Merwestein
Kosterman 11
BZVV 3
 

wo 15 feb 2023

19:15
Stinzenhal
BZVV 4
HMS 4
 
20:00
Beukendal
Soest SO 2
BZVV 6
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 1
Nieuw Utrecht SV 2
 
21:05
Stinzenhal
BZVV 5
Exstudiantes Utrecht 8
 
21:55
Nieuw Welgelegen
Voorwaarts 8
BZVV 7
 
22:00
Stinzenhal
BZVV 3
Exstudiantes Utrecht 3
 

vr 17 feb 2023

21:05
Paperclip, de
UVV 4
BZVV 2
 

wo 22 feb 2023

19:15
Stinzenhal
BZVV 3
Hercules 6
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 1
USVF 3
 

vr 03 mrt 2023

20:00
Europahal ( Vleuten )
Kosterman 13
BZVV 3
 

wo 08 mrt 2023

19:15
Stinzenhal
BZVV 7
Exstudiantes Utrecht 10
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 2
Brederodes 5
 
21:05
Stinzenhal
BZVV 1
Kosterman 6
 
21:55
Nieuw Welgelegen
Zwaluwen Utrecht '11 10
BZVV 5
 
21:55
Dome, The
't Goy 3
BZVV 4
 

vr 10 mrt 2023

20:10
Dome, The
't Goy 2
BZVV 3
 

di 14 mrt 2023

19:15
Hercules
Hercules 14
BZVV 7
 

vr 17 mrt 2023

22:00
Weide Wereld
Kosterman 15
BZVV 2
 

wo 22 mrt 2023

19:15
Stinzenhal
BZVV 7
Hercules 20
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 2
Vreeswijk 4
 
21:00
Dome, The
't Goy 3
BZVV 5
 
21:05
Stinzenhal
BZVV 4
Patria 2
 

vr 24 mrt 2023

21:05
Europahal ( Vleuten )
Kosterman 10
BZVV 1
 

di 28 mrt 2023

22:00
Hercules
Hercules 19
BZVV 7
 

wo 29 mrt 2023

19:15
Stinzenhal
BZVV 5
BZVV 4
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 6
Exstudiantes Utrecht 8
 
21:05
Stinzenhal
BZVV 1
Faja Lobi KDS 1
 

vr 31 mrt 2023

19:10
Helsdingen
Brederodes 4
BZVV 2
 
21:05
Weide Wereld
Kosterman 12
BZVV 3
 

wo 05 apr 2023

19:15
Stinzenhal
BZVV 6
HMS 1
 

wo 12 apr 2023

19:15
Stinzenhal
BZVV 3
Hercules 6
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 4
Soest SO 2
 
21:00
Bilt, Sporthal, de
Patria 2
BZVV 5
 
21:05
Stinzenhal
BZVV 7
Graveland 's 2
 
21:55
Nieuw Welgelegen
Zwaluwen Utrecht '11 10
BZVV 6
 

vr 14 apr 2023

20:10
Kroon, de
FC Harmelen 3
BZVV 1
 

di 18 apr 2023

20:10
Hercules
Hercules 27
BZVV 7
 

wo 19 apr 2023

19:15
Stinzenhal
BZVV 6
HMS 4
 
20:10
Weide Wereld
HMS 1
BZVV 4
 

vr 21 apr 2023

19:15
Kroon, de
FC Harmelen 4
BZVV 3
 
20:10
Hercules
Hercules 5
BZVV 2
 

wo 26 apr 2023

19:15
Stinzenhal
BZVV 3
Zwaluwen Utrecht '11 8
 

vr 28 apr 2023

19:00
Hoograven
Voorwaarts 2
BZVV 1
 

di 09 mei 2023

19:15
Hoograven
Exstudiantes Utrecht 3
BZVV 3
 

vr 12 mei 2023

20:10
Weide Wereld
Kosterman 7
BZVV 1
 

wo 17 mei 2023

19:15
Stinzenhal
BZVV 1
Brederodes 3
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 3
't Goy 2
 

do 25 mei 2023

19:15
Nieuw Welgelegen
Zwaluwen Utrecht '11 8
BZVV 3