Algemeen programma

Algemeen programma

Hieronder vind je het algemene programma voor onze club.
Voor het programma per team kijk je bij de pagina van jouw team.

 


wo 26 feb 2020

21:05
Emergo hal
Argon 4
BZVV 4
 

vr 28 feb 2020

20:10
Hoograven
Exstudiantes Utrecht VR1
BZVV VR1
 

di 03 mrt 2020

19:15
Hercules
Hercules 27
BZVV 5
 

wo 04 mrt 2020

19:15
Stinzenhal
BZVV VR1
Zwaluwen Utrecht '11 VR8
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 1
Vreeswijk 1
 
21:05
Weide Wereld
Exstudiantes Utrecht 10
BZVV 3
 
22:00
Helsdingen
HMS 8
BZVV 4
 

ma 09 mrt 2020

20:10
Weide Wereld
Kosterman 7
BZVV 2
 
22:00
Paperclip, de
UVV 3
BZVV 1
 

di 10 mrt 2020

22:00
Hercules
Hercules 31
BZVV 5
 

wo 11 mrt 2020

19:15
Stinzenhal
BZVV 3
Exstudiantes Utrecht 8
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 4
Exstudiantes Utrecht 10
 

vr 13 mrt 2020

20:55
Kroon, de
SCH '44 VR1
BZVV VR1
 

ma 16 mrt 2020

20:10
Weide Wereld
OSM '75 2
BZVV 1
 

wo 18 mrt 2020

19:15
Stinzenhal
BZVV 3
BZVV 4
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 5
Voorwaarts 16
 
21:05
Stinzenhal
BZVV VR1
Hercules VR5
 
22:00
Stinzenhal
BZVV 2
Eemnes 1
 

wo 25 mrt 2020

19:15
Stinzenhal
BZVV 5
Voorwaarts 14
 
19:15
Weide Wereld
Exstudiantes Utrecht 9
BZVV 3
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 4
Exstudiantes Utrecht 8
 
21:05
Stinzenhal
BZVV 1
DESTO 1
 

vr 27 mrt 2020

20:10
Paperclip, de
DESTO 3
BZVV 2
 
22:00
Nieuw Welgelegen
Zwaluwen Utrecht '11 VR5
BZVV VR1
 

di 31 mrt 2020

19:15
Hoograven
Exstudiantes Utrecht 11
BZVV 5
 

wo 01 apr 2020

19:15
Stinzenhal
BZVV VR1
Kosterman VR3
 
20:05
Weide Wereld
Kosterman 4
BZVV 1
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 3
HMS 6
 
21:05
Stinzenhal
BZVV 4
Exstudiantes Utrecht 9
 

wo 08 apr 2020

20:10
Helsdingen
Brederodes 2
BZVV 2
 
21:00
Bilt, Sporthal, de
Al-Andalus 3
BZVV 1
 

di 14 apr 2020

21:05
Hercules
Hercules VR6
BZVV VR1
 

wo 15 apr 2020

19:15
Stinzenhal
BZVV 4
Zwaluwen Utrecht '11 18
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 3
Argon 4
 
22:00
Weide Wereld
Voorwaarts 13
BZVV 5
 

vr 17 apr 2020

19:15
Weide Wereld
USVF 2
BZVV 2
 

wo 22 apr 2020

19:15
Stinzenhal
BZVV 5
Hercules 27
 
20:10
Stinzenhal
BZVV VR1
Zwaluwen Utrecht '11 VR6