Algemeen programma

Algemeen programma

Hieronder vind je het algemene programma voor onze club.
Voor het programma per team kijk je bij de pagina van jouw team.

 


wo 05 okt 2022

19:15
Stinzenhal
BZVV 5
BZVV 6
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 7
Voorwaarts 9
 
21:05
Stinzenhal
BZVV 2
Jogadores CF 2
 
22:00
Stinzenhal
BZVV 1
Kosterman 8
 

vr 07 okt 2022

19:15
Kroon, de
FC Harmelen 4
BZVV 3
 

ma 10 okt 2022

20:55
Dreef, de
USVF 3
BZVV 1
 

wo 12 okt 2022

19:15
Stinzenhal
BZVV 7
Voorwaarts 8
 
19:15
Weide Wereld
Exstudiantes Utrecht 8
BZVV 5
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 2
UVV 4
 
21:05
Stinzenhal
BZVV 6
Soest SO 2
 
21:55
Bilt, Sporthal, de
HMS 4
BZVV 4
 

vr 14 okt 2022

20:10
Weide Wereld
Kosterman 13
BZVV 3
 

wo 19 okt 2022

19:00
Stinzenhal
BZVV 4
Zwaluwen Utrecht '11 10
 
20:00
Stinzenhal
BZVV 1
Kosterman 10
 
21:55
Nieuw Welgelegen
HMS 1
BZVV 6
 

do 20 okt 2022

19:15
Hoograven
Exstudiantes Utrecht 3
BZVV 3
 

di 01 nov 2022

19:15
Hoograven
Exstudiantes Utrecht 10
BZVV 7
 

wo 02 nov 2022

19:15
Stinzenhal
BZVV 4
't Goy 3
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 5
Zwaluwen Utrecht '11 10
 
21:05
Stinzenhal
BZVV 3
Kosterman 11
 

wo 09 nov 2022

19:15
Stinzenhal
BZVV 7
Hercules 14
 
19:15
Weide Wereld
HMS 4
BZVV 5
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 2
Kosterman 15
 

vr 11 nov 2022

21:05
Weide Wereld
Faja Lobi KDS 1
BZVV 1
 

di 15 nov 2022

20:10
Hercules
Hercules 20
BZVV 7
 

wo 16 nov 2022

19:15
Stinzenhal
BZVV 5
't Goy 3
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 1
FC Harmelen 3
 
21:05
Stinzenhal
BZVV 3
't Goy 2
 
21:05
Helsdingen
Vreeswijk 4
BZVV 2
 
21:55
Bilt, Sporthal, de
Patria 2
BZVV 4
 

wo 23 nov 2022

19:15
Stinzenhal
BZVV 4
BZVV 5
 
19:15
Weide Wereld
Exstudiantes Utrecht 8
BZVV 6
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 7
Hercules 19
 
21:05
Stinzenhal
BZVV 2
Brederodes 4
 

do 24 nov 2022

22:00
Nieuw Welgelegen
Zwaluwen Utrecht '11 8
BZVV 3
 

vr 25 nov 2022

21:05
Dreef, de
Nieuw Utrecht SV 4
BZVV 1
 

wo 30 nov 2022

19:15
Stinzenhal
BZVV 5
Patria 2
 
20:00
Beukendal
Soest SO 2
BZVV 4
 
20:00
Fuik, de
Graveland 's 2
BZVV 7
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 6
Zwaluwen Utrecht '11 10
 
21:05
Stinzenhal
BZVV 1
Voorwaarts 2
 

vr 02 dec 2022

20:10
Paperclip, de
UVV 5
BZVV 2
 

vr 09 dec 2022

20:10
Europahal ( Vleuten )
Kosterman 13
BZVV 3
 
21:05
Hoograven
Voorwaarts 2
BZVV 1
 

wo 14 dec 2022

19:15
Stinzenhal
BZVV 4
HMS 1
 
20:10
Stinzenhal
BZVV 7
Hercules 27
 
21:05
Stinzenhal
BZVV 3
Kosterman 12
 
21:55
Bilt, Sporthal, de
HMS 4
BZVV 6
 
22:00
Stinzenhal
BZVV 2
Hercules 5
 

vr 16 dec 2022

20:10
Europahal ( Vleuten )
Kosterman 6
BZVV 1
 

wo 11 jan 2023

19:00
Stinzenhal
BZVV 3
Kosterman 11
 
19:55
Stinzenhal
BZVV 1
Kosterman 6
 

wo 18 jan 2023

19:00
Stinzenhal
BZVV 7
Vreeswijk 11
 
19:55
Stinzenhal
BZVV 5
Soest SO 2
 
20:50
Stinzenhal
BZVV 2
Kosterman 14
 
21:00
Dome, The
't Goy 3
BZVV 6
 
21:45
Stinzenhal
BZVV 1
Kosterman 7
 

vr 20 jan 2023

20:50
Hercules
Hercules 6
BZVV 3
 

wo 25 jan 2023

19:00
Stinzenhal
BZVV 6
BZVV 4
 
20:50
Stinzenhal
BZVV 3
FC Harmelen 4
 
21:05
Weide Wereld
HMS 1
BZVV 5
 
22:00
Helsdingen
Vreeswijk 9
BZVV 7
 

vr 27 jan 2023

19:15
Helsdingen
Brederodes 3
BZVV 1
 
21:45
Kroon, de
FC Harmelen 5
BZVV 2
 

wo 01 feb 2023

19:00
Stinzenhal
BZVV 7
Wasmeer 1
 
19:55
Stinzenhal
BZVV 4
Exstudiantes Utrecht 8
 
20:50
Stinzenhal
BZVV 3
Kosterman 13
 
21:00
Bilt, Sporthal, de
Patria 2
BZVV 6
 
21:05
Weide Wereld
EDO (U) 4
BZVV 1
 

wo 08 feb 2023

19:00
Stinzenhal
BZVV 6
BZVV 5
 
20:50
Stinzenhal
BZVV 1
Hercules 4
 
21:00
Nieuw Welgelegen
Zwaluwen Utrecht '11 10
BZVV 4
 
21:05
Weide Wereld
Voorwaarts 9
BZVV 7
 

vr 10 feb 2023

19:15
Helsdingen
Jogadores CF 2
BZVV 2
 
20:00
Merwestein
Kosterman 11
BZVV 3
 

wo 15 feb 2023

19:00
Stinzenhal
BZVV 4
HMS 4
 
19:55
Stinzenhal
BZVV 5
Exstudiantes Utrecht 8
 
20:00
Beukendal
Soest SO 2
BZVV 6
 
20:50
Stinzenhal
BZVV 1
Nieuw Utrecht SV 2
 
21:45
Stinzenhal
BZVV 3
Exstudiantes Utrecht 3
 
21:55
Nieuw Welgelegen
Voorwaarts 8
BZVV 7
 

vr 17 feb 2023

22:00
Paperclip, de
UVV 4
BZVV 2
 

wo 22 feb 2023

19:15
Stinzenhal
BZVV 3
Hercules 6
 

wo 08 mrt 2023

19:00
Stinzenhal
BZVV 7
Exstudiantes Utrecht 10
 
21:00
Dome, The
't Goy 3
BZVV 4
 
21:55
Nieuw Welgelegen
Zwaluwen Utrecht '11 10
BZVV 5
 

di 14 mrt 2023

19:55
Hercules
Hercules 14
BZVV 7
 

wo 15 mrt 2023

19:00
Stinzenhal
BZVV 5
HMS 4
 

wo 22 mrt 2023

19:00
Stinzenhal
BZVV 4
Patria 2
 
19:55
Stinzenhal
BZVV 7
Hercules 20
 
21:00
Dome, The
't Goy 3
BZVV 5
 

di 28 mrt 2023

22:00
Hercules
Hercules 19
BZVV 7
 

wo 29 mrt 2023

19:00
Stinzenhal
BZVV 5
BZVV 4
 
19:55
Stinzenhal
BZVV 6
Exstudiantes Utrecht 8
 

wo 05 apr 2023

19:15
Stinzenhal
BZVV 6
HMS 1
 

wo 12 apr 2023

19:00
Stinzenhal
BZVV 4
Soest SO 2
 
19:55
Stinzenhal
BZVV 7
Graveland 's 2
 
21:00
Bilt, Sporthal, de
Patria 2
BZVV 5
 
21:00
Nieuw Welgelegen
Zwaluwen Utrecht '11 10
BZVV 6
 

di 18 apr 2023

19:00
Hercules
Hercules 27
BZVV 7